Hakkımızda

Kişiler ve kurumlar oldukları yerden hayal ettikleri, hedefledikleri yere varabilmek için değişir ve dönüşürler.

Biz bu sürece destek veren, yardım eden, hızlandıran dönüştürücüleriz.

Bireyin ya da kurumun dönüşümü, içselleştirmesinden yani iç dünyasından geçer.

Bu yüzden biz sadece zihne değil, zihin – kalp – ruh – beden bütünlüğüne hizmet edecek ve hizmeti alan kişide bu bütünlüğü tetikleyecek tarzda ve içerikte hizmet sunuyoruz.

Diğer eğitim ya da koçluk hizmeti sunan şirketlerden farkımız, ‘dönüştürücü’ misyonumuz ile izlediğimiz yaklaşım.

Atölye çalışmaları, bireysel ve takım koçluklarıyla…

Biz eğitim vermiyoruz, bizler eğitmen değiliz.

Biz, araştırma verilerine göre yetişkin gelişiminde en etkili role sahip olan, deneyime odaklı atölye çalışmaları yürütüyoruz.

‘Anlatırsan unuturum, öğretirsen hatırlarım, dahil edersen öğrenirim’ Xun-zi Zihin-Kalp-Ruh-Beden bütünselliğinin kimliklerle değil, kişiliklerle deneyimlenmesine odaklanıyoruz.

Development0%
Design0%
Strategy0%
Development0%
Design0%
Strategy0%

Koçlarımız

İstanbul

Zeki Eser

Ankara

Günsu Albaş, ACC, ACPC

İstanbul

Özge Uyar

İzmir

Mehmet Altıoklar, ACC, ATC

İstanbul

Şafak Aktosun Yılmaz

Antalya

Selin Bilgiç Akalın

İstanbul

Dönüşüm Programlarımız

Değişim Koçluğu

Geçiş dönemlerinde kişinin kendine güvenini artıran, onu cesaretlendiren ve olası zorlukları önceden belirleyip tedbir almasını teşvik eden ve yeni döneminde mutlu ve huzurlu olmasının yollarını bulduran bir süreçtir.

Yıldız Koçluğu

Yıldız koçluğu, şöhretin ağırlığı ve sorumluluğundan kaynaklanan ve hayranlarının sevdiği kimlikler ve gerçek kişilik arasındaki gerilimle baş etmek konusunda ünlü kişilere verilen koçluktur.

Girişimcilik Koçluğu

Yeni fikri hayata geçirmek için kendine güvenini artıran, onu cesaretlendiren, yeni girişimlerinde güçlü yönlerini kullanabilmeyi, yeni açılıma uyumda maksimum performansı hedefleyen koçluk hizmetidir.

Medikal Koçluk

Medikal bir krizle karşı karşıya kalan kişilerin kendileri ve/veya yakınlarına verilen Medikal koçluk, kişinin tekrar hayatının kontrolünü eline alması ve iyileşme sürecini yönetmesi esasına dayanır.

Kariyer Koçluğu

İş hayatında potansiyelini maksimum düzeyde kullanılabilmeyi, performansını arttırmayı, yeni bir açılıma gitmeyi ya da kendi işlerini kurmayı hedefleyen bireylere yönelik koçluk hizmetidir.

Yaşam Koçluğu

Daha verimli, daha mutlu, daha dengeli yaşamak, var olan potansiyelini ortaya çıkarmak, kendisini geliştirmek, değişmek, hayattan doyum almak isteyen bireyleri amaçlarını ve arzularını gerçekleştirmeye teşvik eden koçluk hizmetidir.

Liderlik Koçluğu

Kurum çalışanlarına iş hayatlarında öğrenme, performans veya doyum konularında arzuladıkları sonuçlara ulaşmalarında; öğrendiklerini etkili bir şekilde iş hayatına uygulamalarında destek olan koçluk hizmetidir.

Kadına Özel Koçluk

Kalp-Zihin-Ruh-Beden bütünlüğünde düşünme, hissetme, keşif ve yenilenme deneyimi sağlayan, kadınlara özel bir içsel liderlik gelişimi koçluğudur.

Kişisel Gelişim Koçluğu

Kişisel Gelişim Koçluğu, gelişimi hedefleyen bireylere, potansiyellerini ortaya çıkarma, becerilerini pekiştirme, performanslarını arttırma, amaçlarını gerçekleştirme yolunda destek sağlar.

Takım Koçluğu

Kurumların vizyon, misyon, değer ve hedeflerini saptamalarında, koçluk yaklaşımı ile, takımları bir hedefe doğru motivasyonla harekete geçirme ve o hedefe ulaşmalarını sağlamak amacı ile verilen koçluk hizmetidir.

Yönetici Koçluğu

Yönetim kademesinde olanlara, iş hayatlarında öğrenme, performans veya doyum konularında arzuladıkları sonuçlara ulaşmalarında; liderlik, yöneticilik, iletişim gibi konularda becerilerini geliştirmelerinde destek olan koçluk hizmetidir.

Öğrenci Koçluğu

Öğrencilere, potansiyellerini ortaya çıkarma, becerilerini pekiştirme, yeni beceriler kazanma, performanslarını arttırma, amaçlarını gerçekleştirme yolunda destek sağlayan koçluk hizmetidir.

Check out our latest work

Our company provides much needed diagnoses and treatments

980

Satisfied Customers Worldwide

7000

Weekly Downloads

In Store

15

New Clients Added

Daily

450

Satisfied Customers Worldwide

What our clients say

Our company provides much needed diagnoses and treatments

Contact Us

Our company provides much needed diagnoses

[contact-form-7 404 "Not Found"]