Koçluk Alanları

Değişim Koçluğu

Kariyer Koçluğu

Kişisel Gelişim Koçluğu

Liderlik Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Yönetici Koçluğu

Yaşam Koçluğu

Koçluk Okulları

Adler International Central Europe (Professional Coaching),

Adler International Central Europe (Practicum)

Şehir

İstanbul

Günsu Albaş, ACC, ACPC

Profesyonel Koç

Günsu Albaş, değişim, gelişim ve liderlik konularında bireylere ve kurumlara bireysel koçluk, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. International Coach Federation (ICF) üyesi olup Associate Certified Coach (ACC) sertifikalı koçlarındandır. Koçluk eğitimlerini dünyanın önde gelen koçluk okulu Adler International’da tamamlamıştır. Daha sonra yine Adler International’da İleri Seviye Profesyonel Koçluk Akreditasyon eğitimi olan Practicum’u tamamlayıp ACPC (Adler Certified Professional Coach) ünvanını almıştır.

 

Transaksiyonel Analiz ve Points of You uygulamaları ile koçluk becerilerini yoğuran çalışmalar sürdürmekte, profesyonel koçluk ve eğitim alanlarında yenilikçi yaklaşımlar uygulamaktadır.

 

21 yıllık kurumsal kariyeri ve kendi bireysel gelişim yolculuğu boyunca edindiği tecrübeleri, gelişmek, değişmek, değerlerini keşfetmek isteyen birey ve kurumlara yansıtmak üzere çalışmalar yapmaktadır. Bunlar, ağırlıklı olarak Liderlik Gelişimi, Değişim Yönetimi ve İnovasyon Yönetimi alanlarında yaptığı koçluk, eğitim ve mentorluk çalışmalarıdır.

 

Koçluk ve eğitmenlik tecrübesi özellikle üretim, eğitim, servis ve inşaat sektörlerinin önde gelen şirketlerinin farklı kademelerindeki yöneticileri ve yönetici adayları ile yaptığı çalışmaları kapsamaktadır. Destek olmaktan gurur duyduğu sosyal sorumluluk projeleri arasında, farklı sebeplerden dolayı iş hayatına ara vermis kadınların yeniden iş hayatına kazandırılmasını hedefleyen YenidenBiz üyelerine verdiği gönüllü koçluk hizmeti ile Coachzone’un yürüttüğü, üniversite öğrencilerinin hayal kurmalarını ve hayallerini gerçekleştirme yönünde adım atmalarını amaçlayan Dreamcoaching projeleri vardır.

 

Avrupa Mentorluk ve Koçluk Derneği (EMCC) üyesi olan Günsu, koçluk ve mentorluk üzerine Yeniden Biz ve Dreamcoaching’in yanısıra, ÇYDD, OGAD, TEGV, TurkishWin gibi farklı sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktadır.

 

Kariyerine 1993 yılında, sektörüne yön veren Arçelik Araştırma&Geliştirme merkezinde Araştırma Mühendisi olarak başlayan Albaş, mühendislikten yöneticiliğe uzanan önemli pozisyonlarda görev almıştır. Profesyonel kariyeri boyunca dünyada ilk uygulanan yeni teknolojilerin kalbinde çalışmış, bir çok patente ve yüksek teknoloji geliştirme projelerine katkıda  bulunmuş, aynı zamanda Ulusal ve Uluslararası Ar-Ge teşvikleri ile desteklenen projelerde Inovasyon ekiplerine liderlik etmiştir.

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Günsu Albaş, İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk annesi olan Albaş, seyahat etmekten, ailesi ve dostlarıyla birlikte olmaktan, öğrenmek ve kendini geliştirmekten keyif almaktadır.