Koçluk Alanları

Kariyer Koçluğu

Kişisel Gelişim Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Koçluk Okulları

Adler International Central Europe (Professional Coaching)

Şehir

İstanbul

Selin Bilgiç Akalın

Profesyonel Koç

Selin Bilgiç Akalın kariyer koçluğu, kişisel gelişim koçluğu ve öğrenci koçluğu alanlarında bireylere hizmet vermektedir. International Coach Federation (ICF) üyesi olan Selin, koçluk eğitimini ICF akredite Adler International’dan almıştır. Kariyerine Coachzone markası altında profesyonel koçluk hizmeti vererek devam etmektedir.

 

2011 yılında Mey İçki’de satış planlama uzmanı olarak iş hayatına başlayan Selin, daha sonra yine Mey İçki bünyesinde ticari pazarlama bölümünde deneyim kazanmıştır. Tüketici davranışı, pazarlama stratejileri ve pazarlama yönetimi gibi alanlarda bilgi ve tecrübe edindikten sonra, kariyerine üst düzey yöneticilerin işe alım danışmanlığını yapan MY Executive’de devam etmiştir. Birçok alanda ve sektörde kendini geliştirdikten sonra, yüksek lisans döneminde tanıştığı koçluk ile hayatında yepyeni bir sayfa açaraken kariyerini de bu rotaya doğru çevirmiştir.

 

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra pazarlama yüksek lisans derecesini Bahçeşehir Üniversitesin’de tamamlayan Selin, İngilizce bilmektedir. Ailesi ve sevdikleri ile vakit geçirmekten büyük keyif alan Selin’in en büyük tutkusu ve arzusu kendisini geliştirebilmektir. Değerlerine uygun yaşadığını hissedebilmenin yolunu seyahat etmek, okumak ve başkalarının hayatlarına dokunabilmekte bulmuştur.