Koçluk Alanları

Liderlik Koçluğu

Geri Bildirim

Etkili İletişim

Koçluk Becerileri

Koçluk Okulları

Adler International Central Europe (Professional Coaching)

ICF (International Coach Federation)

Şehir

Antalya

Aytül Gürsoy, ATC

Profesyonel Koç

Aytül Gürsoy, ICF (International Coach Federation) akredite, Adler Central Europa mezunu ATC (Adler Training Coach) belgeli profesyonel koçtur. ICF Global ve ICF Türkiye üyesidir.

 

Kariyerine 1997 yılında Garanti Bankası’nda MT (Management Trainee) olarak başlayan Aytül Gürsoy, 20 yıllık kurumsal yaşamının son 9 yılında Banka Şube Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Kurumsal kariyeri süresince pozitif dönüşümden aldığı hazzı ve pozitif dönüşümün kendisinde yarattığı içsel enerjinin gücünü fark etmiş ve bu farkındalıkla kariyerini koçluk mesleği ve yetişkinlere yönelik kişisel gelişim eğitimleri alanında ilerlemeye yöneltmiştir.

 

Kariyer yolculuğu ve kendi bireysel gelişim yolculuğu süresince edinmiş olduğu deneyimlerini; öğrenmek, gelişmek ve dönüşmek üzere yolculuk yapmak isteyen kişilere koçluk ve kurumlara yönelik eğitim çalışmalarıyla aktarmaktadır. Eğitim çalışmalarını ağırlıklı olarak Etkili İletişim, Geri Bildirim, Koçluk Becerileri ve Liderlik alanlarında sürdürmektedir.

 

Koçluk tecrübesi, kendini geliştirmek, yaşamını daha etkin kılmak isteyen bireyleri özellikle beyaz yakalı profesyonelleri kapsamaktadır. Gürsoy, aynı zamanda Peryön – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Akdeniz Temsilciliği’nin üniversiteler ile yürütmekte olduğu mentorluk projesinde aktif rol almakta ve iş yaşamına hazırlanan gençlere gönüllü mentor koçluk yapmaktadır.

 

Pazarlama – İşletme Lisans eğitimi olan Aytül Gürsoy, 2 çocuk annesidir. En büyük tutkusu öğrenmek ve gelişmek olan Gürsoy, kendisine ait zamanını kitap okumak, spor ve yoga ile değerlendirmektedir.