Koçluk Alanları

Değişim Koçluğu

Kariyer Koçluğu

Kişisel Gelişim Koçluğu

Yönetici Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Koçluk Okulları

Adler International Central Europe (Professional Coaching)

Şehir

Ankara

Zeki Eser

Profesyonel Koç

Zeki Eser; değişim, kariyer ve kişisel gelişim konularında bireylere ve kurumlara bireysel koçluk, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Adler International’dan koçluk eğitimini almış, International Coach Federation (ICF) üyesi profesyonel koçtur.

 

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çalışma hayatına 1989 yılında Serbest Avukat olarak başlamıştır. 4 yıl sürdürdüğü Serbest Avukatlık sırasında daha çok, Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk ve İş Hukuku alanlarında çalışmıştır.

 

1993 yılında Arçelik’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Gerek Arçelik, gerekse Koç Holding bünyesinde birçok projede görev almış, özellikle personelden insan kaynaklarına geçiş sürecini yaşamıştır.

 

Bunu takiben 1997 yılında Lafarge grubuna geçmiş; önce İnsan Kaynakları Direktörlüğü, sonra da Lafarge Türkiye Çimento Grubu İnsan Kaynakları Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiş, Lafarge’ın insan kaynakları ve yeniden yapılanma konularında yurtiçi ve yurt dışında çok sayıda projenin sorumluluğunu üstlenmiştir.

 

2002’den bu yana insan kaynakları alanında farklı sektör ve büyüklükteki kurum ve kuruluşlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Koçluk eğitimleri sonrasında bilgi ve deneyimlerini koçluk ilkeleri ile birleştirerek bireysel ve kurumsal müşterilere değişim ve gelişim konularında profesyonel koç olarak hizmet vermektedir.

 

Deltakanat, motosiklet ve fotoğrafçılık ilgi alanları olan Zeki Eser, evli ve iki çocuk babasıdır.